Dnia 22.06.2014 odbył się II Turniej Piłki Nożnej 11-latków Laguna Cup 2013. Organizatorem Turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie przy współudziale OKS Olesno. W turnieju udział wzięła ponad 100 dzieci z 10 drużyn. Zawody odbywały się systemem grupowym.

• Skra Częstochowa

Rozegrano prawie 30 spotkań na 3 boiskach. Po długich zmaganiach zwyciężyła drużyna Skra Częstochowa, która w finale pokonała Raków III Częstochowa. W meczu o 3 miejsce OKS Olesno uległ Rakowowi I Częstochowa 1-3. Każdy uczestnik oprócz posiłku otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek. Osobno nagrodzono także najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców.Nagrody wręczali Zastępca Burmistrza Olesna pan Jerzy Chęciński oraz Prezes MCSiR