W dniu 25.07.2015r. z okazji Dni Olesna Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. zorganizowało na oleskim ORLIKU IV Turniej Koszykówki Ulicznej „Streetbasket”.

W imprezie wzięło udział 16 drużyn. Gościliśmy koszykarzy z Wrocławia, Lublińca, Praszki, Olesna, Zduńskiej Woli, Żyrardowa, Kluczborka , Przystajni i Ozimka.

Po pełnej emocji sportowej rywalizacji turniej wygrała drużyna „zDolny Śląsk Basket Kids” z Wrocławia Drugie miejsce zajęła drużyna „West Ball” z Zduńskiej Woli, trzecie „Byle co” z Lublińca.

W konkursie rzutów za 3 pkt zwyciężył Adam Richter z drużyny „ Byle co” Lubliniec.

Turniej miał wspaniałą oprawę muzyczną, którą profesjonalnie zajął się DJ Bro. Zwycięzcy udekorowani zostali medalami i licznymi nagrodami ufundowanym przez sponsorów.
Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom zawodów za wiele emocji sportowych, a w szczególności sponsorom, dzięki którym turniej zyskał wspaniałą oprawę, a zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.