PONIEDZIAŁEK
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
10:00-11:00 | Cykliczność | PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen |
15:00-16:00 | Cykliczność | Power Swim – mały basen |
15:00-16:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 2 tory |
16:00-17:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 2 tor |
16:00-17:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen |
17:00-18:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen |
18:00-19:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen |
19:00-20:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor |
19:00-20:00 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen |
19:00-20:00 | Cykliczność | Aqua Sport – Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory |
20:00-20:45 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor |
20:45-21:30 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor |
WTOREK
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
8:00-9:00 |
Cykliczność |
PSP nr 1 – 1 tor + mały basen |
9:00-10:00 | Cykliczność | PSP nr 1 – 1 tor + mały basen |
12:00-13:00 | Cykliczność | PSP Wojciechów – 1 tor + mały basen |
15:00-16:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch (Jaworzno) -1 tor + mały basen |
16:00-18:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen |
16:00-20:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | Uszyce – 1 tor |
19:00-21:00 | Cykliczność | Kurs Ratownika – 2 tory |
ŚRODA
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
8:15-9:15 | Cykliczność | PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen |
10:00-11:00 | Cykliczność | PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen |
10:30-11:30 | Cykliczność | PSP Wachów – 1 tor + mały basen |
12:00-13:00 | Cykliczność | PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen |
15:00-16:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – mały basen |
16:00-17:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen |
17:00-18:00 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen |
18:00-19:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor |
19:00-20:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – 1 tor |
19:00-20:00 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen |
19:00-20:00 | Cykliczność | Aqua Sport Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory |
20:00-20:45 | Cykliczność | N.P. Kamil Tangermann – 1 tor |
20:45-21:30 |
Cykliczność
|
N.P. Kamil Tangermann – 1 tor |
CZWARTEK
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
8:15-9:15 | Cykliczność | PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen |
10:05-11:05 | Cykliczność | PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen |
12:00-13:00 | Cykliczność | PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen |
14:00-15:00 | Cykliczność | Bodzanowice – 1 tor + mały basen |
15:00-16:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
15:00-16:00 | Cykliczność | Arek Panek – mały basen |
16:00-17:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
16:00-17:00 | Cykliczność | Arek Panek – 2 tory |
17:00-18:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | Arek Panek – 2 tory |
18:00-19:00 | Cykliczność | UKS Gwiazda – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | Arek Panek – 1 tor + mały basen |
19:00-20:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor |
20:00-21:00 | Cykliczność | Beata Fitness – 2 tory |
PIĄTEK
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
9:30-11:00 | 19.04,10.05,17.05,7.06 | Zajączki – 2 tory + mały basen |
11:00-12:30 | Cykliczność | PSP Sowczyce – mały basen + 1 tor |
16:00-17:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor + mały basen |
16:00-17:00 | Cykliczność | UKS – 1 tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor + mały basen/tor |
17:00-18:00 | Cykliczność | UKS – 1 tor |
18:00-19:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor + mały basen |
18:00 – 20:00 | luty – czerwiec | Kurs Ratownika – 2 tory |
19:00-20:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor + mały basen |
SOBOTA
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |
8:00-9:00 | Cykliczność | Power Swim – mały basen |
9:00-10:00 | Cykliczność | Power Swim – mały basen |
10:00-11:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor |
10:00-11:00 | Cykliczność | N.P. Patrycja Gasch – mały basen |
11:00-12:00 | Cykliczność | Power Swim – 1 tor |
12:00-13:00 | Cykliczność | Beata Fitness – 1 tor |
NIEDZIELA
GODZINA | DATA | NAZWA GRUPY |