W dniu 23.07.2011r. na pływalni Oleska laguna w godzinach od 11.00 do 15.00 odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna dla wszystkich chętnych. Zawody zorganizowali pracownicy MCSiR. Wzięły w nich udział rodziny z dziećmi oraz młodzież szkolna. Uczestnicy zawodów do lat 12 mieli wstęp wolny.
Wszyscy oprócz dobrej zabawy mogli spróbować swych sił w konkurencjach wodnych takich jak: przeciąganie liny w wodzie, nurkowanie przez obręcz, nurkowanie i wyławianie przedmiotów a także wyścigi sztafetowe pływackie, na pontonikach czy bananie. Każdy uczestnik imprezy oprócz możliwości brania udziału w zabawach otrzymywał nagrody za udział, a także nagrodę za wygranie danej konkurencji oraz słodki upominek. Wręczane nagrody i upominki były bogate dzięki hojności sponsorom, którzy wsparli naszą imprezę.
Ta drogą chcielibyśmy podziękować Urzędowi Miasta w Oleśnie, firmie ORAS, PSS Społem w Oleśnie, Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie, Agencji Promocji i Reklamy SIBLINGS.

Wszystkim tym , którzy wzięli udział w zawodach serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy już dziś wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej imprezie po przerwie technicznej na pływalni. O szczegółach powiadomimy na naszej stronie w późniejszym terminie.

 

[nggallery id=7]