MIKOŁAJ 2011 OLESKA LAGUNAW dniu 04.12.2011r. pracownicy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie zorganizowali na Krytej Pływalni kolejną imprezę mikołajkową dla najmłodszych.

W tym dniu mieliśmy zaszczyt gościć Świętego Mikołaja na „Oleskiej Lagunie”, który swoim przybyciem podniósł rangę imprezy. Przybyła na pływalnię młodzież miała okazję wziąć udział w zawodach i zabawach w wodzie. Pod okiem instruktorów przeciągano linę, rozegrano mecz w siatkówkę i koszykówkę w wodzie jak również rzucano obręczami do celu. Najmłodsi mogli wykazać się umiejętnością wyławiania zatopionych przedmiotów w wodzie. Zabawy wodne przeprowadzone zostały w brodziku, małym oraz dużym basenie.

Dzięki dużej frekwencji, rozegranie poszczególnych konkurencji zmusiło biorących w nich udział do sportowej rywalizacji. Wszyscy zwycięzcy i uczestnicy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni przez samego Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zabawach, a w szczególności dziękujemy firmom oraz instytucjom, które czynnie wsparły naszą imprezę w postaci darów rzeczowych, które spowodowały, że nagrody były bardzo atrakcyjne i każde dziecko zostało obdarowane słodkim upominkiem.

Szczególnie tą drogą chcemy podziękować przygotowaniu upominków firmie: Oras, Valdex , PSS Społem z Olesna, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Olesnie, Siblings, Bar Smakołyk, Urząd Miasta i Gminy Olesno, OsiemSiedem Studios.

Sponsorzy Mikołajki 2011

[nggallery id=”11″]