W związku z nadejściem wiosny oraz nastaniem cieplejszych dni postanowiliśmy wprowadzić ofertę skierowaną dla rodzin jak również dodatkowe promocje dla wszystkich klientów:

1. BILET RODZINNY

Bilet rodzinny skierowany jest dla dwóch osób dorosłych oraz dziecka do lat 18.
Czas pobytu to 2h, liczone od momentu sprzedaży biletu do momentu zwrotu transpondera w kasie.
Koszt takiego biletu wynosi 37zł. Każde kolejne dziecko do lat 18, liczone będzie 8zł/2h.
Obowiązuje każdego dnia.


2. BEZPŁATNA SAUNA !!!

Z myślą o naszych klientach, chcących nie tylko zrelaksować się w basenach, ale również odprężyć się i pozbyć się zmęczenia przygotowaliśmy specjalną ofertę:
W każdy poniedziałek i środę w godzinach od 8.00 – 14.00 przy zakupie dowolnego biletu, będzie można skorzystać z bezpłatnej sauny.


3. NOWE OPCJE KARNETÓW

W odpowiedzi na liczne zapytania klientów wprowadziliśmy nowe opcje doładowania karnetów:
Wprowadzenie nowych opcji doładowań :

Basen 50*

– wybierając pakiet z doładowaniem 50 zł, klient otrzyma 10 zł bonusu ( czas basenowy rozliczany minutowo 0.13 zł/min. co przekłada się na 7,7 godz. pobytu na pływalni ). Sauna liczona jest 0.30 zł/min. Karnet ważny jest przez okres jednego miesiąca.

Basen 100*

– wybierając pakiet z doładowaniem 100 zł, klient otrzyma 20 zł bonusu ( czas basenowy rozliczany minutowo 0.13 zł/min. co przekłada się na 15,3 godz. pobytu na pływalni ). Sauna liczona jest 0.30 zł/min. Karnet ważny jest przez okres trzech miesięcy.

Basen 200*

– wybierając pakiet z doładowaniem 200 zł, klient otrzyma 50 zł bonusu ( czas basenowy rozliczany minutowo 0.13 zł/min. co przekłada się na 32 godz. pobytu na pływalni ). Sauna liczona jest 0.30 zł/min. Karnet ważny jest przez okres sześciu miesięcy.

* do ceny karnetu należy doliczyć 10zł kaucji zwrotnej za kartę
** aktualni posiadacze karnetów mogą dokonać doładowania jedną z trzech powyższych opcji
*** powyższe opcje wzajemnie się uzupełniają, tj. kupując karnet Basen 50 można go następnie doładować opcją Basen 50, Basen 100 lub Basen 200


To jeszcze nie koniec!!! W maju kolejne ciekawe promocje!