Trwają zapisy na XXI Oleskie Uliczne Biegi Pokoju. Listy startowe zapełniają się nazwiskami, brakuje tylko Twojego! W Biegu Rodzinnym zostały ostatnie wolne miejsca, pośpiesz się!

BIEG GŁÓWNY na 5 km
Aby wziąć udział w Biegu Głównym należy zgłosić się elektronicznie poprzez stronę internetową: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/173/xxi-oleskie-biegi-uliczne-bieg-o-roze-olesna-5km.html do dnia 04.05.2016 r. oraz w dniu imprezy od godz. 14:00 do 17:00 w biurze zawodów do wykorzystania limitu 350 zgłoszeń.
II OLESKI BIEG NA ROLKACH

Zgłoszenia przyjmowane są elektroniczne poprzez stronę internetową http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/174/ii-oleski-bieg-na-rolkach-8-km.html do limitu 50 zgłoszeń.

II Oleski Bieg Rodzinny na 500 m w limicie czasowym 15 min

Zgłoszenia do Biegu Rodzinnego przyjmowane są wyłącznie mailowo na adres promocja@olesno.pl od 1 marca do limitu pierwszych 100 osób.
W tytule wiadomości należy wpisać – BIEG RODZINNY, a w treści maila:
– imiona i nazwiska uczestników,
– nr kontaktowy do przedstawiciela rodziny,
– wiek każdego uczestnika
– oraz rozmiar koszulki,
bowiem zgłoszeni elektronicznie uczestnicy, otrzymają w dniu zawodów (w biurze zawodów) bezpłatne koszulki, w których zobowiązani będą biegać.

Za RODZINĘ uznaje się – min. dwie osoby, najmilej widziane będą dzieci z rodzicami/dziadkami/wujkami… ale RODZINĄ mogą być również osoby niespokrewnione ze sobą, które lubią dobrą zabawę.
Rodziny muszą rozpocząć i ukończyć bieg razem, najłatwiej to zrobić trzymając się za ręce. Po przebiegnięciu mety, przedstawiciel każdej rodziny zaproszony zostanie do wylosowania kuponu z którym zgłosi się po odbiór pamiątkowych upominków.
II Oleski Bieg Rodzinny ma na celu promocję aktywności fizycznej wśród dzieci, dorosłych i seniorów.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami biegów, dostępnymi w załączniku:

XXI oleskie biegi regulamin biegów Dzieci
Regulamin BIEG NA ROLKACH
Regulamin BIEG GŁÓWNY

mapkatrasa

biegi-featured