21 marca dziewięciolatkowie reprezentujący Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie wzięli udział w wojewódzkim finale turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Brzegu. W stawce 12 najlepszych zespołów z województwa opolskiego zajęli doskonałe, 3 miejsce.

W rozgrywkach grupowych młodzi piłkarze pokonali Funball Kluczbork 9:0, a następnie PSP 9 KĘDZIERZYN KOŻLE 3:2. Wyniki te pozwoliły zająć 1 miejsce w grupie i awansować do czwórki najlepszych drużyn turnieju.

W półfinale nasza drużyna uległa faworytowi całego turnieju, drużynie UKP Gol Opole 1:4. W finale pocieszenia, czyli meczu o 3 miejsce nasi zawodnicy ponownie zmierzyli się z PSP 9 Kędzierzyn Koźle i tym razem pokonali rywali 4:2.