REZERWACJE ROK SZKOLNY 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

15:00 – 16:00 cykliczność PSP Bodzanowice
16:00 – 16:45 OL Nauka Pływania Patrycja Jaśkiewicz (MB)
16:00 – 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
17:00 – 17:45 OL Nauka Pływania Patrycja Jaśkiewicz M(B)
17:00 – 18:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (3 tory)
18:00 – 19:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (3 tory)
18:00 – 19:00 OL Nauka Pływania Kamil Tangermann (MB + 1 tor)
19:00 – 20:00 cykliczność Aqua Fitness – (2 tory)
19:00- 20:00 OL NP Kamil Tangermann (MB +1 tor)

WTOREK

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

8:05-9:05 cykliczność PSP 3 Olesno (2 tory+MB)
9:00-10:00 cykliczność PSP 3 Olesno (2 tory+MB)
9:50-10:50 cykliczność PSP 3 Olesno (2 tory+MB)
10:50-11:50 cykliczność PSP 3 Olesno (2 tory+MB)
 
14:00 – 15:00 cykliczność PSP Wojciechów
 

16:00 – 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
16:00-17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (MB/ od grudnia 1 tor)
17:00 – 18:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (4 tor)
18:00 – 19:00 cykliczność Aqua Sport – 1 tor
18:00-19:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
19:00-20:00

od 2. października

cykliczność

Beata Fitness (1 tor)

ŚRODA

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

8:15 – 9:15 cykliczność PSP 2
10:00 – 11:00 cykliczność PSP 2
12:00- 13:00 cykliczność PSP 2
12:30-14:00 cykliczność SP Krzepice- AŚ (1 tor+ MB)
14:00 – 15:00 cykliczność PSP Wachów (2 tory)
15:00- 16:00 (II środa miesiąca) ZSS Strzelce Opolskie- MB
16:00- 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (MB/ od grudnia 1 tor)
16:00 – 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
17:00-18:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (4 tory)
18:00 – 19:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (3 tory)
18:00 – 19:00 OL Nauka Pływania Kamil Tangermann ( MB+ 1 tor)
19:00 – 20:00 OL Nauka Pływania Kamil Tangermann (MB + 1 tor)
19:00-20:00 cykliczność Aqua Fitness (2 tory)
20:00-21:00 OL Nauka Pływania Kamil Tangermann (1 tor)

CZWARTEK

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

8:00 – 9:00
9:00 – 10:00
10:00 – 11:00
11:00 – 12:00
11:00 – 12:.00
12:30 – 14:30 cykliczność PSP Zwierzyniec I (MB+ 1 tor)
13:00 – 14:00
14:00 – 15:00
14:15 – 15:45
16:00 – 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
16:00 – 17:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (MB/ od grudnia 1 tor)
17:00 – 18:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (3 tory)
16:45-18:00 PSP Przystajń- KT- (MB)
18:00-19:00 cykliczność Aqua Sport (MB/1 tor)
18:00-19:00 cykliczność UKS “Gwiazda” ( 2 tory)
20:00 – 21:00 cykliczność Beata Fitness (1 tor)

PIĄTEK

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

9:00 – 10:00
10:00 – 11:00
10:00 – 12:00 I piątek miesiąca ŚDS Sowczyce (MB + 1 tor)
11:00 – 12:00
14:00 – 15:00
14:00 – 16:00 cykliczność PSP Zwierzyniec (1 tor + MB)
15:00-16:00 UKS “Gwiazda” (MB/ od grudnia 1 tor)
16:00 – 17:00
16:00-17:00
cykliczność Aqua Sport (MB/1 tor)
17:00-18:00 OL Nauka Pływania Patrycja Jaśkiewicz (MB+1 tor)
18:00 – 19:00 cykliczność Aqua Sport (MB/1 tor)
19:00-20:00 OL Nauka Pływania Patrycja Jaśkiewicz (MB+1 tor)

SOBOTA

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

9:00 – 10:00
cykliczność Aqua Sport (MB)
10:00 – 11:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)
11:00-12:00 cykliczność UKS “Gwiazda” (2 tory)

NIEDZIELA

GODZINA

DATA

NAZWA GRUPY

10:00-11:00 13.10, 27.10, 17.11, 1.12, 8.12 Delfinek Scuba