PONIEDZIAŁEK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
10:00-11:00 Cykliczność PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen
14:20-15:00 Cykliczność Power Swim – mały basen
15:00-16:00 Cykliczność Power Swim – mały basen
15:00-16:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 2 tory
16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
16:00-17:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Aqua Sport – Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory
20:00-20:45 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor
20:45-21:30 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor

WTOREK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
8:00-9:00

 Cykliczność

PSP nr 1 – 1 tor + mały basen
9:00-10:00 Cykliczność PSP nr 1 – 1 tor + mały basen
   
12:00-13:00 Cykliczność PSP Wojciechów – 1 tor + mały basen
15:00-16:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch (Jaworzno) -1 tor + mały basen
16:00-18:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
16:00-20:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność Uszyce – 1 tor

ŚRODA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
8:00-9:00 28.02.2024 ZSZ Olesno – 2 tory
8:15-9:15 Cykliczność PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen
10:00-11:00 Cykliczność PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen
10:30-11:30 Cykliczność PSP Wachów – 1 tor + mały basen
12:00-13:00 Cykliczność PSP nr 2 Olesno – 1 tor + mały basen
13:30-15:00 Cykliczność SP nr 2 Krzepice – 2 tory + mały basen
15:00-16:00 Cykliczność UKS Gwiazda – mały basen
 16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
17:00-18:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
18:00-19:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Aqua Sport Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory
20:00-20:45 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor
20:45-21:30

Cykliczność

 

N.P. Kamil Tangermann – 1 tor

CZWARTEK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
8:15-9:15 Cykliczność PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen
10:05-11:05 Cykliczność PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen
12:00-13:00 Cykliczność PSP nr 3 Olesno – 1 tor + mały basen
14:00-15:00 Cykliczność Bodzanowice – 1 tor + mały basen
15:00-16:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
15:00-16:00 Cykliczność Arek Panek – mały basen
16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
16:00-17:00 Cykliczność Arek Panek – 2 tory
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność Arek Panek – 2 tory
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność Arek Panek – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor
20:00-21:00 Cykliczność Beata Fitness – 2 tory

PIĄTEK

KLu

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
16:00-17:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen
16:00-17:00 Cykliczność UKS – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen/tor
17:00-18:00 Cykliczność UKS – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen
18:00 – 20:00 luty – czerwiec Kurs Ratownika – 2 tory
19:00-20:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen

SOBOTA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
 8:30-9:00  Cykliczność Power Swim – mały basen
9:15-9:45 Cykliczność Power Swim – mały basen
10:00-11:00  Cykliczność Power Swim – 1 tor
 10:00-11:00  Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – mały basen
 11:00-12:00  Cykliczność Power Swim – 1 tor
12:00-13:00 Cykliczność Beata Fitness – 1 tor

NIEDZIELA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY