.PONIEDZIAŁEK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
15:00-16:00 Cykliczność Power Swim – mały basen
15:00-16:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 2 tory
16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 2 tor
16:00-17:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Aqua Sport – Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory

WTOREK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY

 

10:30-12:30 02.07.24 Jełowa – mały basen + 2 tory
10:00-11:30 18.06.24 PSP Krzepice – 2 tory + mały basen
15:00-16:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch (Jaworzno) -1 tor + mały basen
16:00-17:00 Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – 1 tor + mały basen
17:00-20:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność Uszyce – 1 tor

ŚRODA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
15:00-16:00 Cykliczność Power Swim – mały basen
15:00-16:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
 16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
16:00-18:00 19.06.24 Młodzieżowy Ośrodek z Dobrodzienia – mały basen + 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
18:00-19:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Aqua Sport Katarzyna Adamczyk-Buła – 2 tory
20:00-20:45 Cykliczność N.P. Kamil Tangermann – 1 tor
20:45-21:30

Cykliczność

 

N.P. Kamil Tangermann – 1 tor

CZWARTEK

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
15:00-16:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
16:00-17:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność UKS Gwiazda – 1 tor
19:00-20:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor
20:00-21:00 Cykliczność Beata Fitness – 2 tory

PIĄTEK

 

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
15:00-17:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen
16:00-17:00 Cykliczność UKS – 1 tor
17:00-18:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen/tor
17:00-18:00 Cykliczność UKS – 1 tor
18:00-19:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen
19:00-20:00 Cykliczność Power Swim – 1 tor + mały basen

SOBOTA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY
 8:00-9:00  Cykliczność Power Swim – mały basen
9:00-10:00 Cykliczność Power Swim – mały basen
10:00-11:00  Cykliczność Power Swim – 1 tor
 10:00-11:00  Cykliczność N.P. Patrycja Gasch – mały basen
 11:00-12:00  Cykliczność Power Swim – 1 tor
12:00-13:00 Cykliczność Beata Fitness – 1 tor

NIEDZIELA

GODZINA DATA NAZWA GRUPY