W dniu 6 grudnia 2012, Święty Mikołaj po raz trzeci odwiedził Oleską Lagunę. W worku, który ze sobą przyniósł znalazł upominki dla wszystkich dzieci, które w rewanżu zaśpiewały mu piosenkę.


Nie zapomniał też o starszej młodzieży, którą również obdarował prezentami jak również o wszystkich najmłodszych naszych klientach, którzy wraz z rodzicami odwiedzili pływalnię w tym dniu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zabawach, a w szczególności dziękujemy firmom oraz instytucjom, które czynnie wsparły naszą imprezę w postaci darów rzeczowych, które spowodowały, że nagrody i prezenty były bardzo atrakcyjne i każde dziecko zostało obdarowane słodkim upominkiem.

Szczególnie tą drogą chcemy podziękować w przygotowaniu prezentów firmie: Oras, Flaxpol,Piekarnia-Ciastkarnia Kampa, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie, Siblings, Bar Smakołyk, Fitness Beata Banasik .

Mikołaj obiecał, że przybędzie także w przyszłym roku. Więc zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku w czasie oczekiwania oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

[nggallery id=”20″]